امروز:
اذان صبح طلوع آفتاب اذان ظهر غروب آفتاب اذان مغرب

بسم الله الرّحمن الرّحیم

حضور محترم جناب مستطاب سرکار خانم صفائی  " زیدعزّها "

با ابلاغ سلام گرم و تقدیم احترامات وافره، اینک که در آستانه آغاز هشتمین سال  شروع کلاسهای مدرسه اسلامی الغدیر می باشیم  با توجه به اهمیت و ضرورت امر مدرسه و نظر به سوابق، تجربیات و حضور فعالانه جنابعالی در صحنه مدرسه، بدینوسیله شما را بعنوان مدیر تام الاختیار مدرسه مبارک اسلامی الغدیر منصوب مینمایم.

این مدرسه از بدو تاسیس و حتی قبل از مسجد الغدیر در راه اعتلای فرهنگ اسلامی و ایرانی بوده و نونهالان عزیز را یاری نمود تا در موضوعات سه گانه زبان شیرین فارسی، آموزش قرآن و تعلیم مفاهیم دینی از خدمات آن بهره مند گردند.

دغدغه اولیاء و دست اندرکاران امور فرهنگی همیشه بر این بوده که مدرسه در یک فضای سالم و آرام با حضور مخلصین و داوطلبان امر مهم آموزش و کادر اداری و آموزشی به دور از غوغاسالاریهای مذموم و کشمکشهای موهوم در خدمت نسل جدید باشد. امید است با همت، درایت، پشتکار و اخلاصی که در شما سراغ دارم و با حمایت و کمک همه دلسوزان و مسئولین شاهد رشد و بالندگی هر چه بیشتر این نهال هفت ساله باشیم. بنده نیز از راه دور و حد توان خادم مدرسه و مسجد خواهم بود و در صورت نیاز و در هر زمینه ای انجام وظیفه مینمایم.

موفق باشید

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

مؤسس مدرسه اسلامی الغدیر

سیّد محمّد جواد حجازی

اول ذی القعده 1433

عید سعید فطر

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اسْمَعْ دُعَائِي إِذَا دَعَوْتُكَ وَ اسْمَعْ نِدَائِي إِذَا نَادَيْتُكَ وَ أَقْبِلْ عَلَيَّ إِذَا نَاجَيْتُكَ
(بار خدایا، درود فرستد بر محمّد و آل محمّد، و بشنو دعای مرا چون بخوانم تو را، و بشنو ندای مرا چون ندا در دهم تو را، و روی سوی من نما چون مناجات نمایم با تو)
 

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت / صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت 

در این ماه رمضان، یک ماه مهمان پروردگار متعال بودیم؛ دل خانه‌ی ویرانمان را تکاندیم ،خود را از آتش غفلت و زنجیر اسارت رها کردیم تا اینکه یا مهدی تو در روز عید فطر به مهمانی ما بیایی. فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی روزه داران و مومنین تبریک و تهنییت عرض می کنیم

شروع
قبلی
1

مدرسه الغدیر

عکس اتفاقی

پخش زنده حرم

حاضرین در سایت

ما 1 مهمان آنلاین داریم

ورود و خروج

Copyright 2011 - Al-Ghadir Masjid  |  مسجد الغدیر